Постільна білизна Бязь 0208

Виробник: РГТФ
Доступність: В наявності
Дата доставки: 1-2 дня
*
420,00 грн
+ -

Якісна постільна білизна вітчизняного виробництва. Тканина бязь. Склад тканини - бавовна 100%. До переваг постільної з даного матеріалу можна віднести міцність, довговічність і стійкий яскравий окрас.

Тканина щільна та міцна, як ніби злегка накрохмалена, після першого ж прання стане на порядок м'якше і ніжніше. Постільна білизна не "просвічує".

Фотографія зроблена з розкладеного комплекту постільної білизни, тому кольори і відтінки добре передалися. На додаткових фото (№ 2 і 3) можна розглянути тканину і забарвлення більш детально.

Постільну білизну перед першим використанням рекомендується випрати. Кольорову білизну перші 2-3 рази рекомендується прати при температурі не вище 30 градусів, надалі - 40-60 градусів. Перед пранням наволочки і підковдру бажано вивертати - так довше збережеться його первісний вигляд.

Постільну білизну упаковано в міцний прозорий силіконовий чохол, вкладений картонний вкладиш з фотографією виробу, розмірами та іншими характеристиками, а також даними про виробника.