Ковдра Aloe Vera

Доступність: В наявності
Дата доставки: 1-2 дня
*
545,00 грн
+ -

Ковдра для всіх, хто піклується про здоров'я шкіри. Останні технологічні новинки у сфері виробництва ковдр допоможуть зберегти всі властивості алое вера в ковдрах для вашої спальні. Волокна просочені Алое Віра дарують відчуття м'якості, заспокоюють і лікують, оновлюючи шкіру кожен раз, коли ви лягаєте спати.

Наповнення - ультра тонке і дуже легке волокно, яке дозволяє ковдрі бути більш легкою, об'ємною, м'якою, приймати форму тіла для більшого комфорту в ліжку. Наповнювач гіпоалергенний, ковдру легко прати в «делікатному режимі», після висихання повертає первісний вигляд.

Тканина - Microfiber Membrana Print - інноваційна розробка, особливість якої полягає в її структурі з ефектом порової мембрани. Перевага порових мембран полягає в тому, що під впливом температури тіла, мікропори в тканині розширюються і починають «дихати»: виводять випаровування, як тільки Ви починаєте пріти, пропускають вологу і повітря. Завдяки цьому ефекту в ковдрі встановлюється індивідуальний мікроклімат з прекрасною циркуляції повітря, що є запорукою здорового і комфортного сну.

Важливо! Даний товар об'ємний, тому в цілях економії рекомендуємо доставку Укрпоштою.